БългарскиEnglishFacebook
[big_title title=“КОНКУРСНА ПРОГРАМА“ title_size=“28px“ title_tag=“h2″ align=“ left“ color=“grey“]
ЛЪКИ Дом на киното - ЗАЛА 1

ДОКУМЕНТАЛНО
АНИМАЦИОННО
Запазваме си правото на промени и допълнения в програмата
час 30 ноември
понеделник
1 декември
вторник
2 декември
сряда
3 декември
четвъртък
4 декември
петък
5 декември
събота
10.00

 






11.00 ч.
Представяне на проекта „Код кино”

(зала „Пловдив”, Новотел)

Пресконференция
(зала „Пловдив”, Новотел)

Пресконференция
(зала „Пловдив”, Новотел)


11.30 ч.
Представяне на специалния брой на сп. „Проблеми на изкуството”, посветен на 100 години българско кино и в памет на Александър Янакиев

(зала „Пловдив”, Новотел)

Пресконференция
(зала „Пловдив”, Новотел)


11.30 ч.
Представяне на книгата на Надежда Маринчевска „Анимационните хибриди”

(зала „Пловдив”, Новотел)

Пресконференция
(зала „Пловдив”, Новотел)





12.00 ч.
Пресконференция
на журито

(зала „Пловдив”, Новотел)

14.00

 



ВАСИЛ ГЕНДОВ – МИТ И РЕАЛНОСТ
62`

ВСИЧКО… ПОЧТИ
74`


МАЙО
21`

ДА ОТМЕНИШ ПРЕДНАЧЕРТАНОТО
30`

ПЪТЯТ НА БУКВИТЕ
84`



ДЕТСКА АКАДЕМИЯ
27`

ЗНАЕШ ЛИ, БЕДНИ МИ РИБАРЮ...
53`

МЕЧТА ПО ЗАПАДА
60`





ИМАГО
16`

НОВИЯТ ЖИВОТ НА АРТАЙДА
30`

ПУК
75`

Прожекция
на наградени филми

16.30

 



ВРЕМЕ ЗА СПРАВЕДЛИВОСТ
27`

ДОБРИЯТ САМАРЯНИН
28`

ПРИКАЗКИ ОТ БАЛКАНИТЕ
83`



ДОБРИ ЖЕЛЯЗКОВ – ФАБРИКАДЖИЯТА
54`

САЛТО МОРТАЛЕ
80`



8 ПЪРВИ
14`

НАРКОТИК
3`

ЗАПИСКИ НА ЧУДОВИЩЕТО
2`

САМО МОЯ
7`

ВЪРТОКРЪГ
5`

TERRAFORMING
10`

ЛЮБОВ С ПРЕВАЛЯВАНИЯ
6`

МЕТАМОРФОЗА
7`

ЩРИХ и СТИХ
22`



БОТЕВ – В СЯНКАТА НА ПАМЕТНИКА
60`



ИЗВЕСТНИЯТ НЕПОЗНАТ
70`

МОРЯШКИ ИСТОРИИ
75`

Прожекция
на наградени филми
19.00 



19.00 ч.
ОТКРИВАНЕ



УСМИВКИТЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ КИНОКОМЕДИИ
27`



СВЕТЛИНА ОТ СЕНКИ – ПРЕЗ ОБЕКТИВА НА ИВО ХАДЖИМИШЕВ
57`

ЖИВОТЪТ Е БЕЗКРАЕН ТАНЦ (LIFE IS AN ETERNAL SWING)
96`



НАРОДЕН ДОМ НА ТЕРОРА
58`

ОПИТ ЗА БИОГРАФИЯ НА ЛИЦЕТО „X“
100`



КЕЙМБРИДЖ
64`

АГРЕСИЯТА
101`



ПРЕЗ СЪЛЗИ
75`

МОСТОВЕТЕ НА АЛЕКСАНДЪР
30`

С ГЛАВА В СТЕНАТА
54`

19.00 ч.
ЗАКРИВАНЕ

Прожекция на наградените със
ЗЛАТЕН РИТОН филми



клуб „Петното”

ДОКУМЕНТАЛНО
АНИМАЦИОННО
Запазваме си правото на промени и допълнения в програмата
час 30 ноември
понеделник
1 декември
вторник
2 декември
сряда
3 декември
четвъртък
4 декември
петък
5 декември
събота
17.00

 



ДОБРИЯТ САМАРЯНИН
28`

МОСТОВЕТЕ НА АЛЕКСАНДЪР
30`



САЛТО МОРТАЛЕ
80`



ЛЮБОВ С ПРЕВАЛЯВАНИЯ
6`



МЕЧТА ПО ЗАПАДА
60`

[big_title title=“Информационна програма“ title_size=“28px“ title_tag=“h2″ align=“ left“ color=“grey“]
ЛЪКИ Дом на киното - ЗАЛА 2

ДОКУМЕНТАЛНО
АНИМАЦИОННО
Запазваме си правото на промени и допълнения в програмата
час 30 ноември
понеделник
1 декември
вторник
2 декември
сряда
3 декември
четвъртък
4 декември
петък
5 декември
събота
15.00

 



ПРЕЗ ГРАНИЦАТА. МЕЖДУ ОТЧАЯНИЕТО И НАДЕЖДАТА
15`

ВЕЛИКИТЕ СИЛИ
34`

БОЙНО ПОЛЕ
51`



ЗАПЛАХАТА „ИСЛЯМСКА ДЪРЖАВА”
29`

ДЖИХАДИСТИ В ЕВРОПА
30`

ПОРТРЕТ НА ЕДНА ПРИМАДОНА
49`



ПОЛИТИКА С МИРИС НА БАРУТ
29`

ОТ ЯЛТА ДО МАЛТА И ПО-НАТАТЪК
45`

ПЪТЯТ КЪМ ТИВА
52`

19.00 



ДЕТСТВО
3`



ЗЕЛЕНА МЕЧТА
50`

СТЪПКИ В ОГЪНЯ
50`



ТРИПЪЛ ФЛИП
10`

ТРИ ЖЕНИ В ПОЛИТЕ НА ВИТОША“
80`



БАНДИТ И ОВЕН
52`

СОФИЙСКИЯТ ЛАДИНО КЛУБ
26`

ДИСЕКЦИЯ
28`

ШВЕЙЦАРЕЦЪТ С БЪЛГАРСКО СЪРЦЕ
43`